Koffie met appelgebak bij Theetuin Katwoude

99 beoordelingen

Koffie met appelgebak bij Theetuin Katwoude

99 beoordelingen
€6.25 €5
Beschikbaarheid & Boeken

Over deze activiteit

  • Al vele tevreden klanten gingen je voor
  • Wij staan altijd klaar om je verder te helpen
  • Digitale ticket
  • Directe bevestiging van je boeking

Koffie met appelgebak bij Theetuin Katwoude.

Bezoek Theetuin Katwoude op één van de mooiste plekjes in Waterland. Landelijk gelegen met een zonnig terras, kom langs en geniet!

De theetuin ligt op de route richting Monnickendam bij de boerderij de Jacobshoeve. Dit is een hele mooie plek voor een pauze op het terras. Je kunt via onze website en boeking maken voor koffie met appelgebak (of een andere warm drankje) voor een speciale prijs.

Het volgende wordt aan u geserveerd bij Theetuin Katwoude:

  • 1 warm drankje – koffie, thee of cappuccino
  • 1 punt huisgemaakt appelgebak

De kosten zijn € 5,- per persoon.

Combineer je bezoek aan de Theetuin met een leuk inkijkje in de kaasmakerij van Henri Willig. Het terrein wordt onder andere gebruikt om de lekkerste kaas te maken waarbij je het hele proces kunt volgen van koe tot kaas. Je kunt een bezoek brengen aan de koeienstallen waar je kan zien hoe de koeien gemolken worden.

Daarna kun je een kijkje nemen in de kalfjesstal waar je deze schattige kleintjes ook kunt aaien en knuffelen. Tot slot kun je terecht bij de demonstratie ruimte waar iemand in traditionele klederdracht uitlegt hoe de kazen gemaakt worden. Hierna kom je in de winkel terecht waar je wel meer dan 30 verschillende soorten kaas kunt proeven!

Na deze leuke en leerzame tour staat er in de Theetuin een heerlijk kopje koffie met appelgebak op je te wachten, met slagroom natuurlijk!

 

Je kunt Theetuin Katwoude vinden op het volgende adres:

Theetuin Katwoude

Hoogedijk 8

1145 PM Katwoude

Meer weten over de Theetuin Katwoude? Bezoek dan de website of volg hun op Facebook!

Inclusief:

  • 1 warme drankje; koffie, thee of cappuccino
  • 1 stuk appelgebak

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Koffie met appelgebak bij Theetuin Katwoude” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Veelgestelde vragen

Voor slechts 10% van het totaalbedrag kun je bij Rent & Event een annuleringsverzekering afsluiten. Zo huur je met extra flexibiliteit en zekerheid – ideaal bij onverwachte veranderingen in je planning.

Wat zijn de voordelen?
Met de annuleringsverzekering kun je je reservering tot 24 uur vóór de start van je boeking kosteloos annuleren of wijzigen, zonder opgaaf van reden.

Hoe sluit ik de verzekering af?
Je voegt de annuleringsverzekering eenvoudig toe tijdens het boeken van je product.

Wat als ik geen verzekering afsluit?
Zonder annuleringsverzekering is het niet mogelijk om je boeking achteraf te wijzigen of te annuleren. Wel kunnen we kijken of je op dezelfde dag eventueel eerder of later kunt starten.

Hulp nodig bij boeken? Onze vriendelijke klantenservice helpt je graag.
+31 299 396 980 Servicedesk bereikbaar tussen 09:30-16:30
Grote groep?

Ook dat is mogelijk bij Rent & Event Volendam. Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken en uw uitje te plannen.