Vragen?
Wij helpen je graag!
Staat je vraag hier niet tussen? Bel of mail ons dan.
E-chopper verhuur op locatie – ideaal voor groepen door heel Nederland.
Sinds 2018 is Rent & Event dé bestemming voor groepsactiviteiten. Ideaal voor zowel kleine, als grote groepen.
Vraag een offerte aan
vanaf 12 personen.
Wij leveren de E-choppers
op jouw locatie en jij kan genieten van je rit en het ontdekken van de omgeving.
Na jouw rit halen wij
de E-choppers weer op.
Maak jullie groepsuitje compleet met een tocht op onze E-choppers
E-choppers vanaf 12 tot wel 100 personen en geniet samen van een onvergetelijke E-Chopper tour.
Wij leveren de E-choppers op elke gewenste locatie af en halen ze op bij dezelfde, of een andere locatie.
Onze E-choppers zijn stoer en robuust en rijden zeer comfortabel.
Mocht je tijdens je rit een probleem ondervinden, staan wij klaar om je snel te helpen zodat je je avontuur zonder zorgen kunt voortzetten.
Het ultieme uitje dat voor iedereen geschikt is
Met een bereik van ongeveer 50 kilometer kun je met E-chopper volop genieten van je rit.
Naast E-choppers bieden wij ook fatbikes, stadsfietsen, elektrische fietsen en tandems aan.
E-chopper rijden is een milieuvriendelijke manier van recreatie, waardoor je bijdraagt aan een duurzamere wereld terwijl je plezier hebt.
Vul het offerteformulier hieronder in, en wij zorgen voor een voorstel op maat. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, familiedag, of vriendengroep – we passen de offerte aan op jullie specifieke wensen en behoeften. Ons team staat klaar om jullie een onvergetelijke ervaring te bieden, inclusief levering en ophalen door heel Nederland.
Staat je vraag hier niet tussen? Bel of mail ons dan.
Excellent place to rent bicycles and electric scooters.
Good bikes, good information, nice staff
Pieter was an excellent guide - very knowledgeable, accommodating and well organized. My wife and I enjoyed the...
Erg leuk en relax, stil en snel. En super aardig personeel.
Top service, hele aardige mensen en een geweldige dag gehad! De fietsen fietsen heerlijk en overal is aan...
Erg enthousiast personeel, wie je met veel plezier over de omgeving vertelt. … Meer
Ontzettende leuke tocht gehad in Volendam en omgeving. Goede duidelijke uitleg gekregen over de route en de E...
Aanrader! Heel leuk uitje om op een leuke manier de omgeving van Volendam te verkennen. Wij (2 volwassenen...
Bekijk hieronder onze andere favoriete activiteiten. Heb je hulp nodig bij het boeken?
Onze klantenservice is bereikbaar tussen 09:00-18:00
Het Rijksmuseum van Oudheden: Duik in de wereld van de oude beschavingen en bewonder waardevolle archeologische vondsten.
De Hortus Botanicus: Ontdek de prachtige botanische tuin, een oase van rust met een enorme verscheidenheid aan planten.
De Burcht van Leiden: Bezoek dit historische kasteel met panoramisch uitzicht over de stad en het omliggende landschap.
De Leidse Grachten: Fiets langs de schilderachtige grachten van Leiden, die de stad doorkruisen en zorgen voor een betoverende sfeer met historische panden en gezellige cafés langs het water.
Leiden naar Katwijk Route: Fiets door de prachtige duinen en natuurgebieden en eindig bij het strand van Katwijk voor een ontspannen pauze.
De Leidse Hout Route: Ontdek het groene Leidse Hout, een park vol met rustige wandel- en fietspaden.
Leiden naar Zandvoort Route: Fiets door de schitterende natuur van de Kennemerduinen en bereik het strand van Zandvoort voor een verfrissende pauze aan zee.
Trap zonder al te weinig moeite door het centrum van Leiden.
Als thuisbasis van de oudste universiteit van Nederland biedt Leiden een unieke mix van cultuur, geschiedenis en moderne flair. Verken iconische locaties zoals de sfeervolle grachten en de indrukwekkende musea op een comfortabele en avontuurlijke fatbike.
laat jullie fatbikes bezorgen op elke gewenste locatie in Leiden
Waarom een fatbike huren in Leiden?
Wil je Leiden op een avontuurlijke en unieke manier ontdekken met je groep? Huur dan een fatbike bij ons! Onze fatbikes zijn ideaal voor vriendengroepen, bedrijfsuitjes, teambuildingactiviteiten en andere groepsuitjes vanaf 8 personen. Maak een heerlijke fietstocht door Leiden en omstreken.
Sehr gute Beratung und unkompliziert.
20 fietsen gehuurd voor een bedrijfsuitje. Echt super geregeld. Ook de communicatie vooraf was heel snel en fijn....
Fantastische beleving. Vanaf het moment van aankomst tot het terugbrengen aan de deur. … Meer
Alquilamos 4 bicis para ir a Damme, 4h a 10 € cada una. Se quedan con el documento...
Voor een bedrijfsevenement 50 fietsen gehuurd. De communicatie voor, tijdens - en na het evenement was hartstikke fijn....
Alles super, E-Bikes waren in gutem Zustand und wir hatten einen tollen Radausflug um Volendam. Pieter hat uns...
A great place to rent bikes! Easy and fast. Helpful staff and wonderful suggestions to bike to along...
Super leuk gehad. Goede service & aardig personeel. … Meer