Vragen?
Wij helpen je graag!
Staat je vraag hier niet tussen? Bel of mail ons dan.
Sinds 2018 is Rent & Event dé bestemming voor groepsactiviteiten. Ideaal voor zowel kleine, als grote groepen.
Vraag een offerte aan
vanaf 12 personen.
Wij leveren de fietsen
op jouw locatie.
Wij halen de fietsen
weer op.
Maak jullie groepsuitje compleet met een fietstocht op onze fietsen
Fietsverhuur van stadsfietsen, elektrische fietsen of tandems vanaf 12 tot wel 750 personen.
De fietsen bezorgen wij op elke gewenste locatie af en halen ze op bij dezelfde, of een andere locatie.
Onze fietsen zijn van het merk Gazelle en zijn perfect onderhouden.
Mocht je tijdens je rit een probleem ondervinden, staan wij klaar om je snel te helpen zodat je je avontuur zonder zorgen kunt voortzetten.
Fietsverhuur op locatie
Met een bereik van ongeveer 50 kilometer kun je met fietsen volop genieten van je rit.
Wij bieden diverse voertuigen aan om te huren voor groepen, kies uit: (elektrische) fietsen, tandems, fatbikes en E-choppers.
Fietsen is een milieuvriendelijke manier van recreatie, waardoor je bijdraagt aan een duurzamere wereld terwijl je plezier hebt.
Vul het offerteformulier hieronder in, en wij zorgen voor een voorstel op maat. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, familiedag, of vriendengroep – we passen de offerte aan op jullie specifieke wensen en behoeften. Ons team staat klaar om jullie een onvergetelijke ervaring te bieden, inclusief levering en ophalen door heel Nederland.
Staat je vraag hier niet tussen? Bel of mail ons dan.
Wij hebben hier fietsen gehuurd tijdens ons bezoek aan Volendam. Heel vriendelijke mensen, fietsen zijn in orde. Ze...
Vriendelijk & spontaan personeel, Super leuk ontvangen door de 2 meiden Goeie uitleg gehad en tips voor de...
Was onzetent mooie dagje uit
Super goed geholpen! En lekker gecrost over de dijk op onze fatbikes.. dikke tip voor een lekker dagje...
Zelfs voor de Pieten stond het team van rent en event paraat! Heel prettig met ze samen gewerkt...
Prima dagje op de Fat-Bike! Vanaf Volendam, Edam, Monnickendam en Marken bezocht. Prima fietsen, alleen mag er wel...
Jó bicikli, jó túra... :)
Vélos nickels, bonne équipe des pros
Bekijk hieronder onze andere favoriete activiteiten. Heb je hulp nodig bij het boeken?
Onze klantenservice is bereikbaar tussen 09:00-18:00
Wij leveren fietsen voor groepen van 12 tot wel 150 personen op een startlocatie naar keuze. Wil je op een andere plek eindigen? Geen probleem! Met onze comfortabele en kwalitatieve fietsen kun je zorgeloos genieten van een dagtocht door Amsterdam en omgeving.
Bezoek onze website, vul het offerteformulier in voor groepen van 12 tot 150 personen, en ontvang binnen 24 uur een persoonlijke offerte. Kies voor een unieke, milieuvriendelijke ervaring om Amsterdam en het prachtige Hollandse landschap te ontdekken!
Het was erg leuk om de omgeving met de scooter te ontdekken. Ze hebben hier echt gave scooters!
Super leuk dagje gehad op de fatbikes met mijn vriendinnen groep! Het is een leuk dagje weg en...
We have rent 5 chopper and have 3 full hours of fun
Goede hulp van Pieter en een super chopper om mee rond te rijden! Zeker een aanrader om bijvoorbeeld...
Gente muy agradable, muy buen servicio, buena información y buena actitud, Pieter un grande. … Meer
Super ervaring gehad vandaag. Vriendelijke mensen, goede tips en goede spullen in de verhuur. We hebben een leuke...
Super sympathiques, serviables, des vélos impeccables pour un prix très raisonnable. Aide au réglage des vélos avant le...
Excellent Experience Travelling from the UK to Amsterdam and would highly recommend this activity … Meer