Op een relaxte en milieuvriendelijke manier Volendam en omstreken ontdekken? Boek dan een E-chopper arrangement Volendam. Naast het huren van een E-chopper zit er nog veel meer in dit arrangement. De huur van een e-chopper kost normaal € 44,50. Voor slechts € 15.- extra krijg je de volgende onderdelen extra in dit arrangement: een foto in klederdracht, koffie en appelgebak en een lunch met een broodje en 1 drankje.
Boek je een E-chopper bij Rent & Event dan ga je een unieke beleving tegemoet. Er is namelijk heel veel te zien tijdens je E-chopper tocht! Alle typische kenmerken van Nederland zijn te zien binnen je 3 uur durende E-chopper tour. Dijken, koeien, molen, platteland, Volendam, Marken en uiteraard vis. Alles binnen de 4 uur dat je rondrijdt op je E-chopper.
09.45 uur Aankomst bij Rent & Event voor het incheck proces en uitleg van je E-chopper
10.00 uur Vertrek met je E-chopper naar restaurant in Volendam voor een koffie en appelgebak
10.15 uur Koffie en appelgebak in restaurant met uitzicht over de Gouwzee
10.45 uur Vervolgen van je E-chopper tour richting Monnickendam en Marken
12.00 uur Lunch met broodje en en een drankje bij één van de populaire restaurants in de omgeving van Volendam.
12.45 uur vervolg van je E-chopper tour
14.00 uur inleveren van je E-chopper bij Rent & Event
14.30 uur foto in Volendamse klederdracht.
15.00 uur einde dagprogramma E-chopper arrangement Volendam
Het is ook mogelijk om de lunch in Volendam te nuttigen na 14:00 uur. Als je dit wilt aanpassen dan kun je na de reservering een email sturen naar info@rent-event.nl.
Mocht je met de auto naar Volendam komen dan vind je hier alle informatie omtrent het gratis parkeren in Volendam
Al onze voertuigen zijn WA verzekerd. In geval van schade brengen wij een maximale eigen risico in rekening van € 1.500,- per schade geval. Het is mogelijk om je eigen risico te verlagen. Kosten hiervoor zijn € 5,- per voertuig per voertuig. Hiermee zal het eigen risicobedrag verlaagd worden van € 1.500,- naar € 350,-.
Om de veiligheid van onze bezoekers tijdens het Corona virus te garanderen treffen wij een aantal maatregelen.
– Wij proberen om zoveel mogelijk online te laten betalen. Uiteraard is het ook nog mogelijk om in de winkel te pinnen of contant te betalen maar daar gaat de voorkeur niet naar uit.
– Er mogen maar 3 personen een boeking maken. Uitzondering zijn gezinnen, die mogen wel met meer personen komen.
– De geboekte voertuigen zullen buiten voor u klaar staan. Deze zijn dan al gereinigd zodat u er zo op weg kunt rijden.
– 1 persoon dient in de winkel de boeking af te handelen. De rest van de personen dienen buiten te wachten.
– In de winkel hebben wij desinfectie middelen en handschoenen voor jullie beschikbaar.
– Onze medewerkers zullen op gepaste afstand een uitleg geven over de voertuigen.
– Het toilet in de winkel mogen helaas niet gebruikt worden.
– Wij hebben aangepaste routes en tours tijdens het Corona Virus. Tijdens deze routes zullen drukke plekken worden vermeden.
– Wij bieden de mogelijkheid om een picknick box bij te bestellen welke je kunt afhalen onderweg bij een horecapartner.
– Mocht het druk zijn rondom de winkel, dan vragen wij je op gepaste afstand te wachten.
We hebben een goed weer garantie bij Rent & Event. Als je een voertuig hebt gereserveerd dan kun je één dag voor de boeking tot 17:00 uur contact met ons kan opnemen als er slecht weer is voorspeld. Je kunt de boeking dan kosteloos verplaatsen naar een nieuwe datum of annuleren.
Daarnaast denken we ook graag mee over een alternatief programma bij slecht weer. Er zijn veel leuke activiteiten in Volendam.
Gratis parkeren in Volendam
1. Marinapark parkeerterrein, het meest gebruikte en bekende parkeerterrein van Volendam is het Marinapark. Naast vakantiepark Roompot Marinapark bevindt zich een groot parkeerterrein waar je gratis je auto kunt plaatsen. Let op, het eerste gedeelte van het parkeerterrein is voor maximaal 3 uur met een blauwe schijf. Vanaf hier is het slechts 10 minuten lopen richting de dijk en de haven van Volendam. Adres Pieterman 1, Volendam
2. Slobbeland parkeerterrein, ben je wat slechter ter been en wil je toch gratis parkeren dan raden wij je aan om te parkeren bij parkeerterrein Slobbeland. Dit kleine parkeerterrein ligt op slechts 300 meter afstand van de haven. Nadeel is wel dat er een beperkt aantal plekken beschikbaar zijn. Parkeer hier dus niet je auto als je goed ter been bent. Hierdoor voorkom je dat de plekken bezet zijn en mensen die slecht ter been zijn dus geen plek meer hebben. Als je Slobbeland 2 intoetst in Google Maps kom je er zo.
We hopen alvast dat je een leuk dagje uit hebt met je gezin of vrienden in Volendam. Enjoy en veel plezier!!!!
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.